Kulturně-kulinářský klub Krobián představuje program „zima/jaro 2023“

90

Pod kreativním názvem Kulturně-kulinářský klubu Krobián se představuje nečekaně pestrá hudební a kulturní nabídka v sále hospůdky u Krobiána v berounské Hostími. V sezóně “zima/jaro 2023” lákají organizátoři do útulně vytopeného sálu zejména na následující hudební lahůdky.

Pátek 17. února od 20 hodin vystoupí Come Beatle Together, skvělí kladenští “bítls” hrají méně známé hity jedné více známé kapely, po čtyřech dlouhých letech vystoupí opět v Hostími.

V pátek 10. března od 20 hodin přijede zahrát Xavier Baumaxa, litvínovský buránek s kytarou. Po několika letech se k nám vrací bard a buránek regionálního charakteru s geografickým a mezigeneračním přesahem.

V sobotu 15. dubna od 19 hodin se můžete těšit na radotínský divadelní spolek Gaudium…vy mně taky! s poezií IV. cenové. Jiří Žáček v básních i písních z hudební dílny krčmáře KrobiJanka. A tentýž den od 20 hodin následuje Blairtet – skupina hospodských povalečů téhož krčmáře fanynkám známého také jako Blair s vlastní tvorbou konečně na domácí půdě.

V pátek 21. dubna od 20 hodin je na programu Jan Spálený Trio. Jazzmany z ASPM netřeba představovat. Uchu lahodící kousky vám zahrají otec a syn Jan a Filip Spálených – a Michal Gera na trubku.

V pátek 12. května od 20 hodin vystoupí Ex Post Jardy Bartáka. Tentokrát s novým albem čerstvě vytaženým z pece. Přijďte na kladenskou bigbítovou legendu zdomácnělou i v hostímských vodách.

V sobotu 20. května od 17 hodin: Škvoráci: nová hra divadla Čučka o lásce síly pavoučího vlákna, pro děti a dospělé od 7 let, tradiční světová premiéra v Hostími.

Ve čtvrtek 1. června od 20 hodin se na publikum těší skupina Hm. Jedná se o vokálně instrumentální kvarteto sympatických muzikantů. Hm jsou prostě skvělí – vládnou nejen hlasem a všemi instrumenty, které vás napadnou, ale i vlídným slovem k tomu.