Blízké koncerty na Berounsku: Eniesa, Radůza s kapelou a další hvězdy

19

Berounský pořadatel kulturních akcí – agentura Nostalgie – připravila na začátek roku pro příznivce kvalitní muziky řadu skvělých koncertů v Berouně i blízkém okolí.

Již počátkem ledna zavítá opět do Čech skvělá slovenská zpěvačka Sandra Urbančíková / Eniesa. Jeden z koncertů jejího malého turné se uskuteční v útulném klubu Bárka na Točníku dne 21. ledna od 20 hodin. Pro ty, kteří to mají blíže jinam, nebo nemají v sobotu čas, jsou zde ještě další dvě možnosti navštívit koncert této zpěvačky, a to v Plzni 20. ledna nebo v pražském klubu Kaštan dne 23. ledna.

Koncerty dalších muzikantů se odehrají v tradičním prostředí berounského sálu na Wagnerově náměstí. Dne 26. ledna zde od 20 hodin vystoupí Radůza s kapelou. V únoru 16. se pak můžete od 19:30 hodin těšit na dvojkoncert Romana Dragouna a Aaron Brooks & Karolína Korecká. Dne 11. března od 20 hodin pak proběhne koncert rockové kapely Gaia Mesiah v rámci turné k novému albu.

Vstupenky na tyto akce jsou k dostání v obvyklých předprodejích v Berouně v České ulici (Vinotéka Semrád) a po domluvě u pořadatele – Nostalgie Agency a také v síti SMS Ticket.