Charitativní „Den pro všechny“ proběhne v Olešné 18. června

103

Obec Olešná zve všechny malé i velké návštěvníky na charitativní Den pro všechny, který proběhne v sobotu 18. června 2022 na fotbalovém hřišti. Role moderátora se ujme Vladislav Slezák z Rádia Blaník.

Krom Jakuba Smolíka a Štěpána Kojana se můžete těšit na divadlo Vysmáto Aleše Bílka,  sportovní vystoupení TJ Olešná, ZK Aerobik Osek a oddílu gymnastiky TJ Sokol Komárov.

Taneční program zajistí TS Carmen, TS Light Crew Zbiroh a Tancvič Kařez pod vedením Lucie Šindlerové, která se postará i o dětskou diskotéku. Zajímavým zpestřením bude jistě také ukázka požárního útoku dětí z SDH Chaloupky.

Závěr programu bude opět patřit hudbě. Nejprve vystoupí olešensko-zaječovská kapela ROCKSANA a večerní zábavu zajistí Super BAND Plzeň.

Program začíná loutkovou pohádkou v 11 hodin, po celý den budou k dispozici pouťové atrakce a skákací hrad pro děti, tvořivé dílničky Ivetule a občerstvení všeho druhu.

Vstupné na akci je dobrovolné, společně s výtěžkem z prodeje kapek štěstí z místního keramického kroužku bude v plné výši věnováno neziskové organizaci Dobromysl, z. ú.