Divá Baara, Tři dny na břiše i HER v klubu KOTELNA na berounské Plzeňce

104

Již tento pátek 22. dubna se můžete na vlnách elektroswingu houpat s Divou Baarou. Pseudonym patří energické zpěvačce a textařce Báře Vaculíkové z vokální skupiny Yellow Sisters a dua Mateřská.com, která se ve svém sólovém projektu představuje v roli elegantní divy. Bára byla v roce 2018 hostem holandské elektroswingové zpěvačky Caro Emerald ve Fóru Karlín.

Drzý a nesmlouvavý rock přiveze 4. květnaUSA pětičlenná kapela HER, která “překlenuje propast mezi rokenrollem a elektro-heavy-popem. Tam, kde mnozí další selhali, HER rychle posunuli svou hudební věrohodnost směrem k naprosté dokonalosti.“ 

13. května bude Kotelna patřit loděnické kapele Tři dny na břiše s lídrem Pavlem Machačem. Blues-jazzový band své ´bílé blues´, big beat i šanson už na Plzeňce hrál v roce 2019 na Klubové scéně.

Koncert britského blues-rockového zpěváka Krissyho Matthewse, který měl proběhnout v Kotelně 28. května, z důvodu zrušení tour neproběhne.

Začátky koncertů Divé Baary a HER ve 20 hodin. Vstupenky lze kupovat na místě i v obvyklých předprodejích (infocentrum, online webticket.cz). Koncert kapely Tři dny na břiše začne už v 19.33, vstupenky lze koupit pouze na místě. Více na https://mkcberoun.cz.