Výstava berounských Fotoriků v Duslově vile končí…

70

V berounské Městské galerii (Duslova vila) vystavují své fotografie berounští Fotorici. Máte poslední šanci vidět krásné fotografie amatérských, ale zapálených fotografů. Výstava totiž zítra končí.

Skupina Fotorici dosáhla touto výstavou své plnoletosti – alespoň, co se týče výstav, je tomu právě osmnáct let od jejich první výstavy v roce 2004. Ve skupině jsou lidé různých profesí i zájmů, a to se samozřejmě promítá do jejich snímků. Jejich fotografie mohli vidět lidé v partnerském Goslaru, ve Francii a na mnoha místech naší republiky či světa.
Náměty fotek na výstavě jsou značně různorodé. Jsou tam k vidění obrázky ze života samotných „fotoriků“, přírody, koníčků autorů, prostě z toho, co zažívají (jsou tam i akty).


Přiložené fotky jsou z vernisáže v sobotu 10. září 2022. Hudební doprovod byl v podání Šárky Pexové. Při vernisáži Honza Šroubek vyprávěl mj., jak před 20 lety skupinu spolu s Jirkou Semrádem založili. Po úvodním slovu probíhala při sklence vína, nebo jenom se sklenicí vody, bohatá diskuze ještě dlouho po zahájení. Výstava končí 14. října v 17:00 hod. Ještě máte příležitost potěšit oko i duši nádhernými záběry – návštěva výstavy stojí určitě za to.