Ivo Jahelka, skupina Neřež a další koncert pro Ukrajinu – to vše v sále na Wagnerově náměstí

124

Ve čtvrtek 24. března se od 20 hodin můžete v berounském sále na Wagnerově náměstí těšit na koncert Ivo Jahelky. Pořad „zpívajícího právníka“ je sestaven z veselých příběhů ze života zpracovaných do písniček. Ivo Jahelka, civilním povoláním advokát s vlastní praxí působící v Jindřichově Hradci, vydal celkem devět autorských alb. Písně o humorných situacích z právních případů prokládá mluveným slovem na stejné téma. Ivo Jahelka vzkazuje: „Dobrý humor, slovo, smích – nejít na to byl by hřích!“

Ve čtvrtek 7. dubna, rovněž od 20 hodin a na stejném místě, se uskuteční vystoupení folkové skupiny Neřež ve složení Zdeněk Vřešťál, Vít Sázavský a Robert Fischmann.

Na 12. dubna organizátoři připravují Koncert pro Ukrajinu (zatím s plánovanou účastí Radůzy, Vladimíra Čápa, Michala Pavlíka & Mikeše Pavlíka, Union Jam a pár dalších, uvádí Tomáš Hanák).

Předprodej vstupenek na uvedené pořady lze po domluvě zajistit u pořadatele (Nostalgie Agency, Nerudova 879/16 Beroun, tel.: 723 442 773, e-mail: kult@iol.cz) nebo ve Vinotéce Semrád (Česká ulice, Beroun) či v síti SMS Ticket.