Loděnický VelKOKOncert II představí Tři dny na břiše, Comodo, Lentilky a řadu dalších hostí

167

Vážení příznivci kultury na vsi, když jsme se v zimě rozhodli, že si vás dovolíme pozvat na 19. března na Experimentální VelKOKOncert, doufali jsme, že covidu ubydou síly, svět se trochu zklidní a situace bude přát kulturním setkáním. To první jsme snad trefili. Svět se ale nezklidnil a my nemůžeme dělat, jako by se nechumelilo. Bohužel se nechumelí. Padají mnohem horší věci. Na úvod představení proto budete svědky symbolické desrpizace a dekladivizace.

Dovolte nám, abychom vás pozvali na Experimentální VelKOKOncert II, který proběhne v sobotu 19. března od 19.33 hod. v Loden Ice Hall (klub v Loděnici) a jehož protagonisty v různých fúzích budou
 kapela Tři dny na břiše s trombonistou Jirkou Kadlecem a dalšími hosty,
 smíšený sbor Comodo;
 zapojí se i dětský, leč zkušený sbor Lentilky,
 skladatel, klavírista, varhaník Pavel Kučera prolne všemi ansámbly,
 (klo)básník, textař Jan Velíšek snad přihodí vřelé, prozaické slovo.


Očekávají se i další hosté. Ve vrcholné fázi fúze společně zapěje a zahude zhruba, bratru, cca třicet zpěváků a muzikantů. Koncert vyvrcholí společně provedenými pompézními skladbami, jež může svým zpěvem podpořit též publikum. Koncert byl původně koncipován jako výchovný. Vychovávat se nebude, ale hudební teorii probereme. Během představení nebude utraceno žádné zvíře. Večerní oblek není povinný. Doporučené vstupné činí 150 Kč (nebo dle chuti a možnosti).

Představení pořádá Loděnická kulturní společnost čili Lokuls, jež vás srdečně zve, a to za podpory obce Loděnice.

S přáním mocného zážitku Pavel Machač & Taťana Machačová, za všechny účinkující a pořádající